30 серпня 2019 року запрошуємо на громадські обговорення

Дата: 29.07.2019 15:48

Шановні  мешканці Нижньодуванської селищної об’єднаної територіальної громади! Запрошуємо  Вас взяти участь у громадських обговореннях, на яких буде вперше презентовано розроблену картосхему перспективного використання земель та організації території нашої громади.

Повідомляємо, що під час розробки цього документу, серед іншого, було виявлено:

1. Земельні ділянки, які можуть бути оформлені в комунальну власність.

2. Земельні ділянки для відчуження прав на них через аукціон.

3. Землі, що підлягають приватизації в межах існуючих масивів садибної забудови та особистих селянських господарств.

Під час обговорень буде розглянуто план заходів, які сприятимуть соціально-економічному розвитку громади.

Матеріали схем та заходів  щодо перспективного використання території Нижньодуванської селищної об’єднаної територіальної громади ви можете знайти за посиланням: https://nduvanska-gromada.gov.ua/karti-08-35-00-05-08-2019/

Друковані копії та детальний опис запропонованих заходів знаходиться в Нижньодуванській селищній раді.

Просимо вас надати свої пропозиції  щодо запропонованих заходів та територій їх розміщення у письмовому вигляді в Нижньодуванську селищну раду до 26 серпня 2019 року.

Якщо у вас виникнуть питання, пропозиції або Ви потребуватимете пояснення, звертайтесь до начальника відділу земельних відносин та містобудування Нижньодуванської селищної ради Сініцина Олексія Володимировича,  часи прийому з 8.00 до 17.00, Пн-Пт,  телефон: 050 28 70 979.

Зазначаємо, що результати обговорень можуть вплинути на майбутнє життя кожного мешканця громади, і  тому, просимо віднестися відповідально до цієї події!

Чекаємо вас: 30 серпня 2019 року  о 10-00 за адресою: смт Нижня Дуванка, вул. Каштанова, 64, приміщення актової зали школи.

У разі наявності змін, буде повідомлено додатково.

Проект впроваджено в рамках «Програми місцевого системного розвитку», яка виконується Фондом Східна Європа у партнерстві з ТОВ «Бломінфо-Юкрейн», громадською організацією «Деспро» та Київським економічним інститутом в рамках проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку».

Для зацікавлених осіб наводимо короткий перелік запланованих  заходів  щодо раціонального використання території Нижньодуванської селищної ОТГ, які дадуть можливість покращити добробут населення громади:

1. Землевпорядні заходи:
    1. Приватизація земель в межах існуючих масивів садибної забудови та особистих селянських господарств.
    2. Визначення земель державної власності, що перебувають в оренді, для передачі в комунальну власність.
    3. Передача в комунальну власність земель під неоформленими полезахисними лісосмугами, господарськими шляхами і дворами колишньої колективної власності.
    4. Відчуження прав на земельні ділянки через аукціон.

1. Заходи соціального характеру:
    1. Реконструкція парку, створення центру дозвілля в смт Нижня Дуванка.
    2. Реконструкція парку, відкриття філіалу центру дозвілля в с.  Новочервоне.
    3. Реконструкція парку, відкриття філіалу центру дозвілля в с.  Новониканорівка.
    4. Ремонт будинку культури, відкриття ринку вихідного дня, створення центру розвитку волейболу, реконструкція стадіону в с. Новочервоне.
    5.  Ремонт будинку культури, створення притулку для людей похилого віку, створення центру розвитку волейболу в смт Нижня Дуванка.
    6. Ремонт доріг місцевого значення

1. Комерційні заходи, які в результаті приведуть до диверсифікації виробництва, збільшення надходжень у бюджет громади та створення робочих місць:
    1. Будівництво об’єктів переробної промисловості (млин, олійня, цех по переробці зерна).
    2. Розвиток рибного господарства.
    3. Розвиток альтернативної енергетики.
    4. Створення кооперативу бджолярів.
    5. Відкриття пункту прийому вторсировини.
    6. Будівництво молокоприймального пункту.
    7. Будівництво АЗС.
    8. Відкриття птахоферми.
    9. Організація виробництва пілет.

10. Відкриття цеху по виробництву тротуарної плитки.