З Днем народження, Україно!

Дата: 22.08.2019 16:32

Шановні мешканці Нижньодуванської громади! Від себе особисто, від депутатського корпусу та виконавчого комітету Нижньодуванської селищної ради дозвольте привітати Вас з Днем Державного Прапору та Днем Незалежності України. 28 років тому наша країна стала незалежною, самостійною державою з багатою історією, великими можливостями та скарбами. Споконвіку українці боролися за свою свободу та самовизначення. Наш народ – це приклад героїзму, міцного духу та патріотизму. Багато було зроблено за роки незалежності, та й сьогодні, нажаль, Україна виборює своє право на власну думку та мирне життя. В цей світлий день національного свята хочеться побажати, перш за все, мирного неба над головою, міцного здоров’я, сімейного затишку, успіху в усіх починаннях. Нехай віра в себе, в свої можливості, в свою державу живе в серці кожного громадянина. Нехай кожен з нас зробить свій вагомий внесок в розвиток рідного краю і своєю плідною працею розбудовує його. Багата та незалежна громада – це залог процвітання й стабільності України. То ж бажаю кожному свідомому українцю дбати про свою державу – доброю справою та непохитною вірою в світле майбутнє.

З Днем Незалежності, Україно!

Нижньодуванський селищний голова                                         Віталій РОСЛЯК