Олімпійський тиждень в Новочервоненському ЗЗСО

Дата: 10.09.2019 09:12

Вже за доброю традицією, другий тиждень вересня в Новочервоненському ЗЗСО I-III ст. прийнято називати Олімпійським. І цей рік не виключення.
Свято спортивне гордо
Вступає в свої права.
Сонцем посмішки доброї
Стрічає його дітвора.
Такими словами 9 вересня розпочалася урочиста церемонія відкриття Олімпійського тижня, яку провели Рибалко Д. та Фень С.
Ведучі розповіли присутнім про історію виникнення Олімпійських ігор. Найстаршим учням школи – майбутнім випускникам - надано право внести Олімпійський прапор та прапор України. Вчитель фізичного виховання Кобзар В.М. оголосив план проведення тижня та закликав бути активними та завзятими.
Цього ж дня серед учнів 1-5 класів проведено конкурс малюнків на асфальті на спортивну тематику. Старшокласники створили фотоколажі, в яких відобразили заслуги українських спортсменів-олімпійців.
Далі буде…