«Веселі старти» в Новочервоненському ЗЗСО

Дата: 13.09.2019 09:05

Вже стало доброю традицією щороку проводити у стінах Новочервоненського ЗЗСО спортивні заходи, що спрямовані не лише на активізацію рухової діяльності учнів, але й на виховання в них почуття патріотизму та колективізму в умовах ігрової діяльності серед однолітків.
 12 вересня, серед молодших школярів проведено естафету «Веселі старти», яка показала, що найзгуртованішою стала команда «Блискавка». Друге місце посіла команда «Сокіл», а третіми стали «Орли».
Серед учнів 5-11 класів вчитель фізичного виховання Кобзар В.М. провів естафету «Бути здоровим – здорово!», у якій змагалися 2 команди. Серед запеклої боротьби перемогу здобула команда «Олімпійці», на чолі з командиром Андрющенком Сергієм, другими стали «Орли» під командуванням Галушки Максима.