Храмове свято в честь пам’яті Князя Олександра Невського

• 336

12 вересня Українська Православна Церква Святого Благовірного Князя Олександра Невського святкувала храмовий день. Настоятель храму отець Георгій разом з духовенством Сватівського району провели святкову соборну службу, освятили воду. Отець Захарій щиро привітав всіх присутніх з храмовим святом та висловив особливу подяку протоієрею Георгію за багаторічну й самовіддану працю, за любов до прихожан, за мудрі настанови. Також зі словами привітань та подяки звернулася секретар Нижньодуванської селищної ради Лариса Давиденко а концертну програму представили працівники Нижньодуванського МБК та запрошені гості з Оборотнівського будинку культури. На подвір’ї храму звучала музика, пригощали смачною кашою, пиріжками та прохолодним кампотом. В повітрі стояв приємний запах частувань, на душі була легкість та свобода. Жителі громади та присутні гості із задоволенням відвідали святковий захід, в пам’яті багатьох ще довго залишаться приємні відчуття та спогади. Сподіваймося, що стане доброю традицією щорічно 12 вересня зустрічатися біля порогу рідної церкви, щоб славити пам’ять Князя Олександра Невського у спільній молитві та спільному частуванні.