Бізнес-виставка «Схід-Експо 2019»

Дата: 20.09.2019 09:08

8-9 листопада 2019 року у м. Київі відбудеться бізнес-виставка «Схід-Експо 2019».

До участі запрошується власники мікро, малого та середнього бізнесу, які готові розширити ринки збуту, бажають встановити нові ділові зв'язки та отримати конкурентні переваги.

Учасники зможуть удосконалити свої знання про бізнес-процеси на регіональному, національному рівнях та дізнатися про експортні можливості до ЄС та інших країн світу.

Цей захід для тих, хто хоче та готовий вивести свою компанію на новий рівень.

Участь у бізнес-виставці «Схід-Експо 2019» для підприємств є безкоштовною. Програма ООН із відновлення та розбудови миру бере на себе витрати на оренду виставкового залу, виставкових конструкцій, вантажного транспорту для перевезення обладнання/продукції, організацію переговорів, створення каталогу учасників та інформаційну кампанію заходу (реклама в потягах Інтерсіті, соціальних мережах, на радіо, білбордах, метро, кінотеатрах та мережах роздрібної торгівлі). Інші витрати, в тому числі проїзд, проживання та харчування учасників не забезпечуються і не компенсуються.

Реєстрація підприємців для участі у бізнес-виставці «Схід-Експо 2019» можлива за посиланням http://bit.ly/3391z4D.

Про бажання прийняти участь у заході просимо повідомити за тел. (06471)3-44-80.