Нижньодуванська громада

Луганська область, Сватівський район

Про грантову програму для поліпшення умов життя місцевого уразливого населення

Дата: 24.09.2019 10:20
Кількість переглядів: 232

Данська рада у справах Біженців розробляє нову грантову програму з метою можливості поліпшення умов життя місцевого уразливого населення, шляхом збільшення їх доходів, що може бути реалізовано через співінвестування в місцеву економіку у співпраці із партнерами з бізнес-сектора. Такими бізнес-партнерами можуть бути приватні підприємства, об’єднання виробників с/г продукції, а також комунальні підприємства місцевих органів влади. Партнерство буде здійснюватися за принципом співфінансування. Основні умови програми: кінцевим результатом проекту має бути підвищення доходів місцевого населення на певній цільовій території в Донецькій  або Луганській областях, в тому числі за рахунок їх прямого залучення в виробничо-збутові ланцюжки. Ідея проекту повинна припускани розширення бізнес-діяльності партнера, а також залучення місцевого уразливого  населення, включаючи ВПО і осіб, які постраждали від конфлікту, як однієї зі складових частин даного бізнес-проєкту. ,при цьому створення нових офіційних робочих місць не є обов’язковою умовою програми. Проєкт повинен бути прибутковим для бізнес-партнера. Передбачувана сума грантової підтримки від 10000 до 100000 доларів США.  Інвестиція з боку бізнес-партнера в розмірі до 50 % від загальної вартості проєкту, у фінансовій або нефінансовій формі. 

Для участі у конкурсі бажаючі повинні подати заявку за посиланням: https://forms.gle/pf1wjt3zTQNMFMxdA. Кінцевий термін подачі заявок: 30 жовтня 2019 року.

Більш детальну інформацію можна отримати у контактних осіб за телефонами +380930735373 - Ольга. +3 80930760307 - Анна. 

Звертаємо увагу на те, що на сьогоднішній день програма знаходиться в стадії розробки і подальшого подання донорським організаціям на розгляд. Умови програми є гнучкими і можуть змінюватися, в тому числі і в напрямках, запропонаваних в отриманнях заявках. 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора