Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу в Нижньодуванському ЗЗСО

Дата: 26.09.2019 10:03

В рамках правопросвітницького проєкту Міністерства Юстиції  України та на виконання наказу соціально – гуманітарного відділу Нижньодуванської селищної ради № 01/259  від 17.09.2019 року в Нижньодуванському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів з 16 по 20 вересня 2019 року було проведено Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу.

За вказаний період учнями 7,8,10 класів було показано фільм «Цуценя». Переглянувши короткометражку, діти мали змогу проаналізувати поведінку головного героя, зробити висновки та в подальшому своєму житті не допускати таких помилок.

З учнями 5-6 класів проведено заняття з елементами тренінгу «Стоп булінг!». В ході заняття учнів було проінформовано про булінг, його причини, види, ознаки; учні вчилися розмежовувати «булінг» та «конфлікт» та вибудовувати правила поведінки в кризових ситуаціях.

В куточку психологічної служби  інформацію було оновлено відповідно до тематики тижня.