Солодкий ярмарок на святкуванні Дня села Новочервоне

• 379

Дітям Новочервоненського ЗЗСО  дуже подобаються заходи, на яких вони не просто відпочивають та насолоджуються життям, а й розвивають свою економічну компетентність та фінансову грамотність. Саме з цією метою кожного року проходить солодкий ярмарок, який відбувся 21 вересня на святкування Дня села Новочервоне.
На ярмарку були представлені вишукані страви та напої. Учнівські колективи змагалися за найкращу випічку, солодощі та, звичайно, вторговані кошти за свої смаколики, які підуть на потреби класу. Вже вкотре перемогу в цьому змаганні здобули учні 11 класу, та не поступалися їм і молодші школярі, лідерами серед яких стали учні 4 класу.
Педагогічний колектив висловлює подяку батькам, які прийняли активну участь у приготуванні страв та допомогли своїм дітям у торгівлі!

На изображении может находиться: 7 человек, люди улыбаются, люди стоят, дерево, на улице, природа и еда

На изображении может находиться: 4 человека, люди улыбаются, на улице и еда

На изображении может находиться: 4 человека, люди улыбаются, люди стоят, на улице и еда

На изображении может находиться: 5 человек, люди улыбаются, дерево, на улице и еда