З Всеукраїнським Днем бібліотек!

Дата: 30.09.2019 16:26

Віддаючи данину поваги бібліотечному руху в незалежній Україні, 14-го травня 1998-го року Президентом України було підписано Указ № 471/98 про щорічне святкування Всеукраїнського Дня бібліотек. В Україні він відзначається 30-го вересня. То ж сьогодні 30 вересня 2019 року Нижньодуванська селищна громада приєднується до святкування та привітань працівників цього безцінного осередка, з віками накопиченого, нашого людського досвіду і знань. В Нижньодуванській громаді є прекрасні бібліотеки, «хазяйки» яких дуже активні, креативні дівчата. Вони завжди в темі всіх книжних новинок, вони постійно влаштовують виставки та конкурси. Велика подяка Вам, дорогі наші бібліотекарі за Вашу натхненну працю, за професіоналізм, за доброту сердець, за умілі руки! Щастя Вам, здоров’я, творчого натхнення, нових ідей і всього тільки найкращого!

На изображении может находиться: 7 человек, люди сидят и в помещении

На изображении может находиться: 1 человек, сидит и в помещении