Зустріч Робочої групи з Громадської безпеки та соціальної згуртованості

Дата: 01.10.2019 13:49

30 вересня 2019 року в приміщенні актової зали Нижньодуванського ЗЗСО відбулася зустріч Робочої групи з Громадської безпеки та соціальної згуртованості. На порядок денний було винесено три питання.

По першому питанню доповів Ржевський Віталій Вікторович – старший ДОП сектору превентивної діяльності Сватівського ВП ГУНП в Луганській області – про результати роботи поліції за 9 місяців 2019 року.

По другому питанню виступили Наталія Лукащук – керуючий справами (секретар) виконавчого комітету та Олена Сучок -  староста Новочервоненського старостинського округу, які розповіли про міні-ініціативи, що можуть бути підтримані та профінансовані до кінця 2019 року Програмою розвитку ООН. Наталія Лукащук представила міні-ініціативу щодо відкриття робочого кабінету поліцейського офіцеру громади, розповіла про наявне приміщення (кабінет в Нижньодуванській амбулаторії), що повністю можна використати для облаштування даного робочого місця, озвучила перелік необхідних меблів та техніки для кабінету поліцейського. Члени Робочої групи повністю підтримали дану ініціативу. Олена Сучок представила міні-ініціативу щодо облаштування кімнати психологічного розвантаження та відпочинку в приміщенні Новочервоненського ЗЗСО. Для облаштування цієї кімнати також потрібні меблі та косметичний ремонт приміщення. Наявність такої кімнати дозволить вчителям, учням та батькам зустрічатися в неформальній обстановці, що більш згуртує їх. Діти, які чекають на автобус, зможуть розміститися в комфортних умовах, поспілкуватися, скористатися послугами інтернету. То ж така кімната вкрай необхідна, особливо в зимовий період. Члени Робочої групи також повністю підтримали дану ініціативу.

З третього питання виступив Олексій Скворцов – консультант з мобілізації громади, який дещо зауважив з представлених ініціатив. Та, найголовніше, він до нас приїхав з подарунками. Представники Програми розвитку ООН звернули увагу на деякі вкрай необхідні потреби для нашої громади і на знак доброї, плідної співпраці подарували проектор, екран, ноутбук та багатофункціональний пристрій для покращення роботи Робочих груп, проведення нарад та конференцій. Ми дуже вдячні за такий щедрий подарунок, за співпрацю, за те, що в нас вірять. В майбутньому сподіваймося на ще більш плідну співпрацю. Але не забуваймо про те, що нам потрібні громадські організації. Тільки через них наша громада зможе подавати проекти на конкурси та вигравати досить значущі суми на їх реалізацію. Треба діяти за для розвитку нашого майбутнього. Велика подяка всім присутнім на зустрічі Робочої групи та особлива подяка, звичайно, Олексію Скворцову за приємний подарунок для нашої громади!