Посвята першокласників у читачі

Дата: 01.10.2019 15:38

Вже стало доброю  традицією  напередодні осінніх канікул запрошувати  учнів 1  класу до бібліотеки, бо
людина, яка любить і вміє читати, має багато розумних, добрих, вірних друзів. Друзі ці – книги! З ними вона зустрічається ще в дитинствіЗ метою виховання любові до книжки та розвитку інтересу до читання, в шкільній та селищній  бібліотеках   відбулась посвята першокласників  у читачі.

Бібліотекарі провели з дітьми цікаву казкову вікторину, разом з дітьми пригадали правила поводження з книгою, відгадували загадки, взяли участь  в літературних іграх, відгадували казкових героїв.

Бібліотекарі провели екскурсію по книжковому Читаймісті, яке зветься Бібліотекою.  Познайомили дітей з жителями цього міста – книгами, вулицями – книжковими полицями, площею -  читальним залом, довідковим бюро – енциклопедіями, словниками, лікарнею, де ремонтують книги. Школярі  зобов’язались цінувати, берегти книгу, бути активними читачами бібліотеки та своєчасно повертати книги до бібліотеки.

На згадку про бібліотеку першокласники отримали пам’ятні медалі «Читач бібліотеки 2019».