Нижньодуванська громада

Луганська область, Сватівський район

Якби тварини могли говорити…

Дата: 08.10.2019 13:11
Кількість переглядів: 1425

 

Доброта розпочинається з любові. Людина, яка любить світ, ніколи не скоїть злочину, нікого не образить і не скривдить. Саме краса природи має здатність робити людину доброю, співчутливою і турботливою. Завдяки красі серце людини стає м' якшим, добрішим.

Пташкам, тваринам шкоди не завдавай,

                                                 Живі вони – це добре пам’ятай.

                                                Їм боляче, як і тобі, малюк,

                                               Тож будь не ворог їм, а друг.

   Під таким девізом 2-4 жовтня 2019 року в Нижньодуванському ЗЗСО І-ІІІ ступенів пройшов ІІ Всеукраїнський урок доброти, присвячений Всесвітньому дню захисту тварин (4 жовтня). Цей захід оголосив Благодійний фонд «Щаслива лапа» відповідно до ст.6 Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження».

   В Нижньодуванському ЗЗСО для учнів 8-9 кл. за участю працівників селищної та шкільної бібліотек було проведено урок доброти на тему «Ми відповідаємо за тих, кого приручили». Старшокласники розмовляли про любов, повагу до тварин та про їхню відданість. Школярі переглянули фільм про порятунок тварин, які потрапили в біду. Після перегляду вони розповіли про власних домашніх улюбленців та про ганебні випадки знущання над тваринами. Деякі учні поділилися досвідом порятунку постраждалих тварин. Бібліотекарі запропонували презентацію «Пам'ятники братам нашим меншим у різних країнах світу». На світлинах діти бачили і Хатіко, і Болто, і ін. Наостанок школярі переглянули відеоролики із хвилюючими  моментами зустрічі самотніх тварин з господарями.

    Окрім того, учні 5 і 6 класів взяли участь у виставці малюнків «Щаслива лапа».

     А в початкових класах було проведено бесіди на теми: «Неси добро у світ природи»,    «Чи щось без серця зрозумієш?» (про захист тварин від жорстокості людей).

    Хочеться сподіватися, що дитячі серця ніколи не перетворяться на крижинки…

     Всім відомо: добрі вчинки залежать від наших душ. 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора