Чергове засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Нижньодуванської ОТГ

Дата: 10.10.2019 14:34

Сьогодні (10.10.2019 р.) відбулося чергове засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Нижньодуванської ОТГ. Фахівець ВП ЦРМС у Луганській області Дмитро Дрожжин провів нараду з членами робочої групи. На сьогодні ми маємо готовий SWOT – аналіз. Опрацювали SWOT - матрицю, стратегічне бачення. Та найголовніша задача, що стоїть перед членами робочої групи - це технічне завдання, яке треба напрацювати впродовж двох-трьох тижнів до наступного засідання, адже ТЗ - є фундаментом стратегії Нижньодуванської громади. Нас чекає дуже серйозна та кропітка робота. Успіху нам.

На изображении может находиться: один или несколько человек, люди стоят, люди сидят, экран и в помещении

На изображении может находиться: 5 человек, люди сидят и в помещении