Медичні подарунки для Нижньодуванської громади!

Дата: 17.10.2019 08:24

16 жовтня 2019 року Нижньодуванський селищний голова Віталій Росляк відвідав комунальне некомерційне підприємство «Нижньодуванська амбулаторія загальної практики сімейної медицини» Сватівського району Луганської області з надзвичайно приємного приводу. Адже саме він був першим пацієнтом, якому взяли аналіз крові на новому медичному обладнанні, яке подарувала для жителів Нижньодуванської громади голова СФГ «Каштан», депутат Нижньодуванської селищної ради, активна діячка і просто небайдужа до жителів громади людина - Ксенія Кошова. Насправді, дане обладнання, а саме – аналізатор крові HTI Micro CC-20 plus та аналізатор сечі HTI CL-50, дуже необхідне для нашої амбулаторії, адже один із найважливіших аспектів поліпшення якості медичної допомоги — проведення лабораторних досліджень згідно із сучасними міжнародними стандартами.
У використанні дані апарати надзвичайно прості. Щоб отримати аналіз крові потрібно максимум п’ять хвилин. Спочатку робиться забір крові в спеціальні системи (колби), потім зібрана кров встановлюється в даний апарат і вже через хвилину результат висвітлюється на головному екрані та видається в друкованому вигляді. Перевагами даного аналізатору крові є висока продуктивність, невеликий об’єм крові, оцінка більш як 20 показників, висока точність дослідження.
Аналізатор сечі також простий у використанні, досить скористатися тест-смужкою, змоченою у сечі, встановити в апарат і за одну хвилину отримати результат.
За словами сімейного лікаря Михайла Полстянкина, медична реформа спонукає до модернізації, змушує поліпшувати якість медичних послуг. Тепер за допомогою сучасних медичних обладнань маємо змогу виконувати широкий спектр досліджень із максимально високою точністю у стислі терміни. Для людей це значно зручніше, вигідніше, адже за направленням лікаря послуги будуть безкоштовними і для отримання даних видів аналізів не треба їхати до районної лікарні міста Сватове. Це значна економія часу, це точніше встановлення діагнозу і скоріше одужання.
Медичний персонал Нижньодуванської амбулаторії дуже задоволений подарунком від Ксенії Валентинівни і говорить велике спасибі за її щедрість. Вона – одна з небагатьох підприємців, яка цікавиться життям нашої громади, громади, в якій сама проживає, знає всі її потреби, завжди в курсі всіх новин, надає допомогу в заходах організаційного характеру. Нижньодуванський селищний голова від імені всіх жителів громади висловлює величезну подяку Ксенії Валентинівні за такий необхідний для нашої амбулаторії подарунок і закликає всіх громадян приходити на обстеження, адже краще здійснити профілактику, ніж потім лікувати недугу. Всім міцного здоров’я, побільше добрих вчинків та процвітання нашої громади!

На изображении может находиться: 4 человека, люди стоят и в помещении

На изображении может находиться: 1 человек, сидит и в помещении