Участь Нижньодуванських землевпорядників у Форумі з питань сталого управління земельними ресурсами

Дата: 28.10.2019 11:07

22 жовтня 2019 року наші землевпорядники Оксана Лобач та Олексій Сініцин відвідали столицю з надзвичайно приємного та корисного приводу – взяли участь у Форумі з питань сталого управління земельними ресурсами громад. Вся команда проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» та перші особи держави провели дуже цікаву програму про ефективне управління земель ресурсами, геодані, земельну реформу та роль громад. Нагадаємо, що Нижньодуванська ОТГ протягом всього року вела тісну співпрацю з даним Проектом, плоди якої – створення сучасних карт використання земельних ресурсів Нижньодуванської громади.
Наші колеги приїхали з Форуму з приємними емоціями, з ще більшою обізнаністю в сфері земельних відносин, із задоволенням від спілкування з представниками інших громад. До рідного краю Оксана та Олексій прибули з подарунком для всієї команди, що працювала над Проектом - Сертифікатом за вміння Нижньодуванської об’єднаної територіальної громади презентувати свої роботи.
Велике спасибі команді Проекту USAID за співпрацю, досвід та наш розвиток. Вітання нашим дівчаткам – Катрусі, Наталі та Марині – з перлини Слобожанщини – Нижньої Дуванки!

На изображении может находиться: 6 человек, люди стоят