Конкурс з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Нижньодуванської селищної ради

Дата: 29.10.2019 10:32

Нижньодуванська селищна рада Сватівського району Луганської області, оголошує конкурс з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Нижньодуванської селищної ради

1. Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу:

Організатор конкурсу – виконавчий комітет Нижньодуванської селищної ради, адреса: 92612, Луганська область, Сватівський район, смт Нижня Дуванка, вул. Каштанова, б. 79.

2. Підстави для проведення конкурсу:

Рішення виконавчого комітету Нижньодуванської селищної ради від 28 жовтня 2019 року № 67 «Про затвердження протоколу засідання конкурсної комісії та проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Нижньодуванської селищної ради Сватівського району Луганської області».

3. Місце і час проведення конкурсу, прізвище та посада, номер телефону особи, в якої можна ознайомитися з умовами конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів.

Місце: 92612, Луганська область, Сватівський район, смт Нижня Дуванка, вул. Каштанова, б. 79.

Час проведення конкурсу: 5 грудня 2019 року о 10 годині 00 хвилин.

Уповноважена особа для здійснення зв’язку з участниками конкурсу:

Захарова Надія Вікторівна - секретар конкурсної  комісії, тел. 050 937 55 20.

4. Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

- Наявність матеріально-технічної бази

- Вартість надання послуги з вивезення твердих побутових відходів.

- Досвід роботи з надання послуг з вивезення твердих побутових відходів  - не менше трьох років.

- Наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації.

- Наявність ліцензій та дозволів на надання послуги, якщо це передбачено чинним законодавством України.

Обов’язковою умовою, для виконавця послуг із збору та вивезення твердих побутових відходів, є забезпечення вивезення твердих побутових відходів на полігон, оскільки на території Нижньодуванської  селищної ради відсутнє сміттєзвалище.

5. Характеристика території, де повинні надаватися послуги з поводження з побутовими відходами:

-  Загальна площа населених пунктів в адміністративних межах селищної ради -  2891,10 га;

- Загальна  кількість мешканців – 2942 чол.

-  протяжність доріг – 65,51 км, в т.ч. з твердим покриттям – 21,20 км.

- відстань від населених пунктів Нижньодуванської селищної ради до найблищого полігону ТПВ  (м. Сватове) – не перевищує 40 км.

6. Характеристика об’єктів утворення побутових відходів за джерелами їх утворення:

- багатоквартирні будинки – 7 од. кількість мешканців – 108 чол.;

- приватні будинки – 1572 од. кількість мешканців – 2942;

- суб’єкти господарювання:

- сільгосппідприємства – 15;

- бюджетні установи:

школи - 2

дитячий садочок - 1

амбулаторія - 1

ФП - 2

міський будинок культури – 1

сільський клуб -1

сільський будинок культури - 1

бібліотеки – 3

дитячо-юнацька спортивна школа – 1

- кількість будинків з централізованим водопостачанням і водовідведенням -0;

- кількість будинків з централізованим опаленням – 0;

- кількість контейнерних майданчиків на території селищної ради – 0.

7. Характеристика, включаючи потужність та місцезнаходження, об’єктів поводження з побутовими відходами:

На території Нижньодуванської  селищної ради відсутнє сміттєзвалище. Найближчий полігон твердих побутових відходів м. Сватове.

8. Способи, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій:

- Спосіб подання конкурсних пропозицій – особисто або поштою.

- Місце подання конкурсних пропозицій – 92612, Луганська область, Сватівський район, смт Нижня Дуванка, вул. Каштанова, б. 79

- Кінцевий строк подання конкурсних пропозицій – до 4 грудня 2019 року включно.

9. Способи отримання конкурсної документації: конкурсна документація надається учасникам особисто, або надсилається поштою.

В.М. Росляк

Нижньодуванський селищний голова

Конкурсна документація: https://rada.info/upload/users_files/04335683/a91f6d9eacbe57babfe6f9f964f37169.docx