З Днем працівника соціальної сфери!

• 338

Традиційно у першу неділю листопада професійне свято відзначають працівники соціальної сфери України. День працівника соціальної сфери – це свято, яке по праву належить тим, хто виявляє милосердя, творить добро не тільки зі службового обов’язку, а й за велінням серця і покликом душі. В цей день хочеться привітати з професійним святом соціально-гуманітариний відділ Нижньодуванської селищної ради; фахівця із соціальної роботи Сватівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; соціальних працівників Сватівського та Троїцького центру соціального обслуговування, які працюють на території Нижньодуванської об’єднаної територіальної громади. Приємно відзначити, що  соціальна сфера в Нижньодуванській громаді працює задля покращення життя наших мешканців. Соціальні працівники беруть участь у вирішенні різних конфліктів і суперечок, допомагають малозахищеним верствам населення (людям з особливими потребами, дітям-сиротам, багатодітним матерям, батькам-одинакам та іншим), організовують і контролюють індивідуальні програми, спрямовані на профілактику негативних проявів у суспільстві. Щиро вітаємо з професійним святом! Нехай Вас завжди супроводжують доброта і віра у щедрість людської душі, бажання і спроможність бути корисними людям. Вашим родинам - міцного здоров’я, щастя, радості, побільше сонячних та яскравих днів.  Нехай добро, зроблене Вами, повертається до вас бумерангом!