УЧАСТЬ В ОБЛАСНИХ КОНКУРСАХ ІНІЦІАТИВ НА 2020 РІК

Дата: 07.11.2019 10:34

УВАГА, ЛУГАНЩИНО! РОЗПОЧАТО ПРИЙОМ ЗАЯВОК НА УЧАСТЬ В ОБЛАСНИХ КОНКУРСАХ ІНІЦІАТИВ НА 2020 РІК

Заявки на участь у Конкурсах приймаються до 1 грудня, включно.

Зазначимо, Конкурс з визначення ініціатив щодо реалізації (виконання) програм (проектів, заходів) у молодіжній сфері проводиться на Луганщині щорічно. З 2018 року в окремий обласний Конкурс виділено напрямок національно-патріотичного виховання. Тепер на Луганщині проводиться ще й обласний Конкурсу з визначення ініціатив щодо реалізації (виконання) програм (проектів, заходів) у сфері національно-патріотичного виховання,  розроблених інститутами громадянського суспільства.

Реалізовуватимуться ініціативи активістів за рахунок коштів обласного бюджету.

Для участі у Конкурсах потрібно надіслати заявку, опис програми (проекту, заходу) та кошторис витрат необхідних для реалізації програми (проекту, заходу) на електронну адресу: locpmisi@ukr.net.

Положення та форми для заповнення тут:  http://sms.lugansk.ua/konkyrsu_2020/

У вас виникли питання? Телефонуйте: 095 223 94 97.

Організатори – Управління молоді та спорту Луганської облдержадміністрації та Луганський обласний центр підтримки молодіжних ініціатив та соціальних досліджень.