Зі святом працівників культури та аматорів народного мистецтва!

Дата: 09.11.2019 12:55

Всеукраїнський День працівників культури та майстрів народного мистецтва відзначається щорічно 9 листопада. То ж «винуватці» свята приймають поздоровлення саме цими днями. Щиро вітаємо всіх, хто за покликом серця присвятив своє життя найважливішій із сфер – культурі! Культура та мистецтво є фундаментом розвитку будь-якого народу. Саме культура надихає, в складні моменти життя – надає сили та лікує. Що тільки значить українська пісня!.. Її мелодія, її слова немов туман огортають тебе, заворожують, заспокоюють душу. З українською піснею можна релаксувати, можна віддатися запальному танцю, в її словах можна знайти пораду та поштовх до звершення нових цілей і мрій.

Дорогі, шановні працівники культури та аматори народного мистецтва Нижньодуванської селищної громади! З професійним святом Вас! Бажаємо здоров’я, успіхів і сил. Щоб Вас ніколи не покидало натхнення та творчі здібності, щоб Ваша праця була визнана та несла славу не тільки нашій громаді, а й далеко за її межами. Наша громада розвивається та зростає не без Вашої участі. То ж велика подяка Вам, працівники будинків культури, клубних установ, бібліотек, учасникам аматорських колективів за Вашу натхненну та самовіддану працю, те добро, ту радість, що Ви несете у народ, за Ваші вагомі здобутки.