Відкриття громадської студії-бібліотеки

Дата: 09.11.2019 13:06

Нині йде інтенсивний процес зміни традиційного образу бібліотек, їх модернізація. У сучасному світі бібліотека перестає бути місцем, де зберігаються книги, а стає дійсно громадським центром спілкування, комфортним і максимально зручним для відвідувачів, з можливістю  реалізувати власні культурно-освітні, дозвільні, інтелектуальні потреби та ідеї.

Тому саме бібліотека, за підтримки громадської організації,  прийняла участь у написанні першого проєкту нашої громади під назвою «Громадська студія-бібліотека» та за результатами конкурсу проєктів в межах програми малих грантів здобула перемогу і одержала фінансову підтримку ПРООН у розмірі 87000 грн. З липня по листопад тривала робота по реалізації проєкту. І в результаті наша громада отримали відкритий інноваційний простір, наповнений новими підрозділами, обладнаний сучасним мультимедійним обладнанням, новими зручними меблями, з комфортною зоною для спілкування.

6 листопада відбулося урочисте відкриття громадського простору, на яке було запрошено поважних гостей, молодь селища та друзів бібліотеки. Традиційно, відкриття продовжилося розрізанням стрічки. Право здійснити цю почесну місію було надано спеціалісту з мобілізації громад, представнику ПРООН Аліні Лебедєвій та голові Нижньодуванської селищної ради Віталію Росляку.

Завдяки реалізованому проєкту в нашому селищі з'явилося місце для формального і неформального спілкування, проведення різних селищних освітніх та розважальних заходів, ділових зустрічей, майстер-класів, виставок майстрів, де буде рівний доступ до інформації, зручні сучасні сервіси. З новою перемогою нас, громадо! Велика подяка всім, хто доклав зусилля до реалізації даного проєкту, велика подяка всім за ще один крок вперед!