Тиждень безпечного руху в Новочервоненському ЗЗСО

Дата: 12.11.2019 11:37

З кожним роком зростає інтенсивність автомобільного руху на дорогах. А це, в свою чергу, підвищує відповідальність усіх учасників дорожнього руху: водіїв, пішоходів, пасажирів. Щоб зберегти своє здоров'я та життя, потрібно завжди чітко дотримуватись встановлених Правил дорожнього руху.
З метою посилення профілактичної та роз’яснювальної роботи, підвищення рівня культури поведінки дітей на дорогах та закріплення знань Правил дорожнього руху, в Новочервоненському ЗЗСО І-ІІІ ступенів 11 листопада 2019 року розпочався Тиждень безпеки дорожнього руху.
Учні 6-8 класів разом з класним керівником Цицорою О.О. підготували виступ агітбригади під назвою «Хай щастить вам у дорозі!» Діти у сучасному форматі ознайомили присутніх з Правилами дорожнього руху та необхідністю їх дотримання. Привернула увагу суперечка жіночок (Фень С. та
Рибалко Д.). Дві куми не досить добре знали Правила дорожнього руху і намагалися звинуватити інспектора у тому, що він незаконно змушував їх заплатити штраф за недотримання правил. Учні закладу допомогли розібратися у цій ситуації, адже вони знають Правила дорожнього руху і завжди їх дотримуються.

На изображении может находиться: 9 человек, люди стоят, обувь и в помещении