Свято осені в КДНЗ "Дзвіночок"

Дата: 15.11.2019 14:27

Вихованці КЗДО «Дзвіночок» Нижньодуванської селищної ради взяли активну участь в проведенні Свята осені, яке відбулося 15 листопада. Групи нашого садочка «Соняшник» та «Калинонька»  приймали участь і доклали чимало зусиль, щоб створити свої композиції. З кожним роком композиції стають красивішими та цікавішими. Хочемо подякувати батькам та діткам за активну участь у створенні «Осінніх фантазій».

У залі панувала справжня барвиста осінь, на вікнах опадало багряне осіннє листя, яке доповнювало чудовий настрій кожного присутнього в залі. Завітали  до вихованців Попелюшка  і сама винуватиця свята - щедра Осінь, які розважали малят. Свято було наповнене різноманітною конкурсною програмою. Дітки розповідали вірші, було дуже весело, адже до нас завітало таке чудове свято – Свято осені.

Чудова атмосфера панувала протягом усього свята. Це незабутнє свято ще надовго залишиться у спогадах дітей.

А на завершення Осінь усіх почастувала своїми дарами - смачними яблуками та соком