Тиждень безпеки дорожнього руху в Нижньодуванському ЗЗСО І-ІІІ ступенів

Дата: 19.11.2019 08:47

Тиждень безпеки дорожнього руху в Нижньодуванському ЗЗСО І-ІІІ ступенів

Упродовж тижня учні початкових класів повторили Правила дорожнього руху на уроках з основ здоров’я , які провели класоводи Жиленко Л.В., Замошник С.В., Каюк В.І., Коцур О.В. та на заняттях у групі подовженого дня під керівництвом Конькової С.О. Також учні 2-7 класів взяли участь у конкурсі малюнків «Безпека дорожнього руху очима дітей».

Для учнів 1-4 класів відбувся єдиний урок «Безпечна країна», який був   проведений у цікавій ігровій формі з елементами інсценізації та змагань. Учні разом з Мальвіною допомогли Незнайку пригадати правила безпечної поведінки на дорозі та у транспорті. Завдяки творчому та продуманому підходу вчителів Коцур О.В., Каюк В.І., Замошник С.В. та Крикунова А.В. захід пройшов весело, цікаво та пізнавально.

Учні 9 класу під керівництвом класного керівника Ладиги К.Ю. повторили правила дорожнього руху,  дорожні знаки, розмітку та сигнали світлофора, взявши активну участь у підготовці та проведенні години спілкування на дану тематику.

Учні 5 та 6 класу взяли участь у цікавому квесті «Знавці правил дорожнього руху», який підготувала для них вчитель курсу «Основи здоров’я» Тачка О.М..

Учні 7,8, 10 та 11 класів переглянули відеофільм з питань виконання  молоддю  Правил дорожнього руху та відповідальність за це.