ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ

Дата: 27.11.2019 09:56

Повідомлення про оприлюднення плану діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів Нижньодуванської селищної ради Сватівського району Луганської області на 2020 рік

Згідно з вимогами статті 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»,  в мережі Інтернет, на сайті Нижньодуванської селищної ради, в розділі «Регуляторна політика» за адресою: https://nduvanska-gromada.gov.ua/ та на дошці оголошень у приміщенні  селищної ради за адресою: вул. Каштанова, 79, смт Нижня Дуванка, Сватівський район, Луганська область, Новочервоненського старостинського округу за адресою: вул. Садова, 6, с. Новочервоне, Троїцького району Луганської області, оприлюднено план діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів Нижньодуванської селищної ради Сватівського району Луганської області на 2020рік.