Заходи присвячені Дню Гідності та Свободи у Новочервоненському ЗЗСО І-ІІІ ступенів

Дата: 02.12.2019 09:52

21 листопада 2019 року в Новочервоненському ЗЗСО І-ІІІ ступенів було проведено ряд заходів, присвячених Дню Гідності та Свободи

Бібліотекарем Андрющенко О.В. організовано виставку інформаційних матеріалів, присвячених подіям 2013-2014 рр.

Чернецька О.Г. ознайомила учнів  початкових класів з поняттям «гідність», розповіла про події 2013-2014 рр. та їх значення для утвердження демократичних цінностей, ідеалів свободи і справедливості.

Учні 5-11 класів зібралися, щоб вшанувати громадянський подвиг, патріотизм і мужність людей, які виступили на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави під час подій Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013-2014 років.
Ведучі Фень В.В. та Замота І.П. розповіли присутнім про ці події та закликали вірити у щасливе майбутнє нашого народу.

На заході були присутні гості: інспектор з ювенальної превенції сектору превенції Троїцького ВПГУНП майор поліції Гребенюк О.М. та дільничий офіцер поліції ст. лейтенант Стрєльцов В. Є.
Після закінчення заходу нашими гостями було проведено лекцію, спрямовану на профілактику правопорушень серед учнів 5-11 класів.