УВАГА!!! ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС НА СТВОРЕННЯ ОФІЦІЙНОЇ СИМВОЛІКИ (ГЕРБА ТА ПРАПОРА) НИЖНЬОДУВАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Дата: 03.12.2019 11:30

УВАГА!!! ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС НА СТВОРЕННЯ ОФІЦІЙНОЇ СИМВОЛІКИ (ГЕРБА та ПРАПОРА) Нижньодуванської селищної об’єднаної ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Виконавчим комітетом Нижньодуванської селищної ради оголошено конкурс на створення офіційної символіки Нижньодуванської селищної об’єднаної територіальної громади, метою якого є визначення найкращих конкурсних робіт із створення офіційної символіки громади, а саме створення ескізу герба та прапора  Нижньодуванської селищної об’єднаної територіальної громади для його остаточного затвердження селищною радою.
      Конкурс проводиться в наступні етапи та строки:
1 етап – подача заявок на участь у конкурсі та конкурсних робіт – з 0
1.12.2019 по 31.12.2019;

2 етап – перевірка конкурсних робіт на відповідність заявленим вимогам та обрання із них кращих – з 01.01.2020 по 10.01.2020;
3 етап – громадське обговорення конкурсних робіт та голосування – з 11.0
1.2020 по 24.01.2020 включно;

4 етап – підбиття підсумків громадського голосування – 25.01.2020;
5 етап – затвердження
Нижньодуванською селищною радою офіційної символіки Нижньодуванської селищної об’єднаної територіальної громади на сесії селищної ради.

У конкурсі безкоштовно можуть взяти участь як фізичні, так і юридичні особи.

Переможець у конкурсі на кращий ескіз герба і прапора територіальної громади отримує грошову винагороду в сумі 6000 (шість тисяч) гривень (по 3000 грн у кожній номінації).

Основними завданнями конкурсу, окрім розроблення та створення герба, прапора є збереження історичної та культурної спадщини селища та сіл Нижньодуванської селищної об’єднаної територіальної громади, утвердження звичаїв і традицій народу. Ескізи герба та прапора територіальної громади повинні бути виконані на аркуші паперу формату А4. Робота має бути виконана в кольорі. Допускаються різні техніки виконання, в тому числі і комп’ютерна графіка.

На ескізі прапора має бути розміщений герб або його елементи, інші символи. Співвідношення сторін прапора має становити 2:3.

Конкурсні проєкти герба та прапора Нижньодуванської селищної об’єднаної територіальної громади подаються до 31 грудня 2019 року за адресою: вул. Каштанова,79, смт Нижня Дуванка, Сватівський район, Луганська область, 92612. Телефон для довідок: 9-82-74.

Більш детально з умовами конкурсу можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Нижньодуванської селищної ради за посиланням nduvanska-gromada.gov.ua.

додаток рішення сесії 36/4: