Свято Святого Миколая у Нижньодуванській бібліотеці

Дата: 20.12.2019 09:03

Весело і гамірно було в Нижньодуванській  бібліотеці 19 грудня в День Святого Миколая. Цей день є особливо бажаним дитячим святом, яке приносить відчуття передноворічної атмосфери і всілякі приємні сюрпризи. Аби подарувати дітям радість та веселий настрій, працівники бібліотеки організували і провели розважально-ігрову годину "Миколайчик іде, подарунки несе".

Бібліотекарі запропонують дітям веселі конкурси, змагання, вікторини. Впродовж свята дітлахи відгадували загадки під час гри «Веселий чобіток», відповідали на питання вікторини –плутанини «Новорічні атрибути», грали у веселу естафету «Пінгвінчики».  Особливо сподобався дітям конкурс «Пройди по слідах Святого Миколая» та танцювальний флешмоб. Зі щирими усмішками на обличчях дітки обмінювались своїми враженнями. На завершення свята бібліотекарі пригощали учасників дійства солодощами та  подарунками. А ще в цей день працювала  святкова майстерня, де діти малювали та виготовляли  чудові новорічні прикраси з фоамірану.

Бібліотечне свято завершилось, а наші маленькі гості з позитивними емоціями розійшлися по домівках.