Здійснення мрій в День Святого Миколая в Новочервоненському ЗЗСО

Дата: 20.12.2019 09:10

19 грудня вся Україна відзначає День Святого Миколая. Це свято, коли здійснюються дитячі мрії. І сьогодні ще одна мрія учнів здійснилася - у нашому закладі, завдяки можливості співпраці громади та Програми розвитку ООН, ініціативною групою «Лагідні долоньки» реалізовано наш перший міні-проєкт «Створення кімнати відпочинку».
Загальна вартість проєкту 37000 грн. 70% від цієї суми отримано від ПРООН із відновлення та розбудови миру. Власники земельних ділянок села не залишилися осторонь. За їх кошти у кімнату придбано лінолеум, за що ми щиро вдячні!
      Реалізація ініціативи тривала два місяці. Отриманим результатом пишаємося всім селом, адже кімната має привабливий вигляд, нові меблі, ігри для відпочинку дітей.
Реалізована ініціатива сприятиме позитивному спілкуванню всіх учасників освітнього процесу, розкриттю власного потенціалу, особистісному розвитку та посиленню згуртованості всіх відвідувачів даної кімнати.
Ласкаво просимо до нової кімнати відпочинку!

На изображении может находиться: 19 человек, люди сидят, стол и в помещении