Привітання голови Нижньодуванської ОТГ з наступаючим Новим роком

Дата: 24.12.2019 09:04

Шановні жителі Нижньодуванської громади!

Від себе особисто, від депутатського корпусу та виконавчого комітету Нижньодуванської селищної ради щиро вітаю Вас з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим!

Цей рік видався нелегким, але продуктивним для нашої громади. Ми взяли участь у Проєкті USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» завдяки чому створили карти сучасного використання земель Нижньодуванської громади, наше комунальне підприємство «Нижньодуванський благоустрій» отримало техніку та обладнання для неї, яке вже використовується на нашій території. Ми відкрили студію-бібліотеку на базі Нижньодуванської селищної бібліотеки, завдяки якій наша громада отримала відкритий інноваційний простір, наповнений новими підрозділами, облаштований сучасним мультимедійним обладнанням, новими зручними меблями, з комфортною зоною для спілкування. Нещодавно було відкрито кімнату відпочинку в Новочервоненському ЗЗСО, яка має привабливий вигляд, нові меблі, ігри для відпочинку дітей. Багато чого зроблено, багато задіяно відповідальних людей, які не просто проявляють цікавість до життя громади, але й активно приймають участь, допомагають, підтримують.

2020 рік – високосний рік і багатьох це дещо лякає. Але ми чітко бачимо свої проблеми, свої задачі, свої плани на цей рік. Так, він буде важкий, але завдяки нашій наполегливості, нашому професіоналізму, нашому бажанню створити комфортні умови для нашого життя, а найголовніше для життя підростаючого покоління, ми будемо робити все від нас залежне для процвітання нашої громади.

З наступаючими святами! Здоров’я всім нам, успіхів у всіх починаннях, приємних зустрічей та незабутніх вражень! Хай цей рік принесе багато приємних сюрпризів, якомога менше розчарувань та прикростей. Бажаю сімейного благополуччя та затишку, хай у кожному домі горять яскраві вогники на новорічній ялинці, лунає сміх та здійснюються бажання, які більшість із нас загадує у новорічну ніч! З Новим роком та Різдвом Христовим!

Нижньодуванський селищний голова                                                             Віталій РОСЛЯК