Дякуємо за подарунки!

Дата: 28.12.2019 12:56

Дуже приємно, що в наш нелегкий час, існують люди, які завжди готові прийти на допомогу іншим. Роблять це безкорисливо, доброзичливо та від щирого серця.
Педагогічний колектив КЗДО «Дзвіночок» Нижньодуванської селищної ради, адміністрація, батьки та вихованці закладу висловлюють подяку команді Шахова Сергія Володимировича, за чудові новорічні подарунки, які діти отримали на святі. А також велика подяка за ігрову площадку, яку діти отримали влітку, та батут, подарований восени.
      Дякуємо Вам за подарунки! Ваша підтримка — свідчення Вашого небайдужого ставлення до проблем дошкільників і розуміння непересічної важливості дошкільного виховання, як першої сходинки освіти майбутніх громадян.
     Від усього серця бажаємо Вам здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Низький уклін вам за Вашу натхненну і самовіддану працю, за Вашу віру у майбутнє нашої держави.

На изображении может находиться: 15 человек, люди стоят