Новорічний ранок в Новочервоненському ЗЗСО

Дата: 28.12.2019 13:50

Коли діти дорослішають, дуже важливо зуміти зберегти у їх серцях віру в чудеса. А Новий рік - це свято, коли чудеса трапляються кожну хвилину.
Всі учні з нетерпінням чекали дня, коли до них завітає чарівна Снігуронька з Дідом Морозом, який принесе подарунки, веселий сміх та позитивний настрій. Чекали і дочекались!
Напередодні зимових канікул у Новочервоненському закладі пройшов Новорічний ранок для дошкільнят та учнів 1-6 класів. Але з Дідом Морозом сталася прикрість – його викрали розбійники. Вони написали листа Снігуроньці, в якому вимагали принести їм всі новорічні подарунки, інакше ніхто більше не побачить свого улюбленця. Снігуронька вирушила в мандри до казкових героїв аби врятувати Діда Мороза. Ох і нелегко ж їй було! Але наші дітлахи завдяки кмітливості, завзятості та артистичності допомогли чарівній Снігуроньці повернути Дідуся на свято, який приніс їм довгоочікувані подарунки.
Діти отримали багато приємних вражень та позитивних емоцій, показали свої таланти під час виступів, проявили увагу та спритність.

На изображении может находиться: 1 человек, в помещении

На изображении может находиться: 5 человек, люди улыбаются, люди стоят