День Соборності України в Нижньодуванській бібліотеці

Дата: 23.01.2020 08:25

22 січня 1919 року ввійшло до національного календаря як велике державне свято - День Соборності України. Саме в цей день 101 рік тому було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської  Народної  Республіки.

Патріотичне виховання є одним з пріоритетних напрямків  роботи Нижньодуванської бібліотеки, тож  21 січня,  напередодні Дня Соборності, для учнів 6 класу було проведено інформаційну годину «Ми в соборній Україні».

Учасники заходу не тільки прослухали історію виникнення свята – Дня Соборності України, а й ознайомились з історичними фактами про Україну, пригадали видатних українців, дізналися про всеукраїнську акцію «живий ланцюг» між Києвом, Львовом та Івано-Франківськом, яка відбулася 20 січня 1990 року, як символ духовної єдності людей східних і західних земель України. Відповідали на запитання літературно-історичної вікторини, продемонструвавши свої неабиякі знання з історії рідної держави, склали мапу України з пазлів.

Для шанувальників історії України в бібліотеці  експонується  книжкова виставка «На шляху до соборної України»