Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту

Дата: 27.01.2020 10:27

Сьогодні, 27 січня 2020 року, у світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Це страшне і нелюдське явище, яке відбувалося в період 1933-1945-х років і що отримало назву - Голокост, що призвело до умисного винищення практично однієї третини євреїв, а також незліченної кількості представників інших нацменшин, породжене ненавистю і фанатизмом, затятим расизмом і принизливими забобонами, які панували тоді в фашистської Німеччини. У цей день, День скорботи і пам’яті, ми приєднуємося до загальної печалі і прагнемо співчувати всьому цьому болю та втраті, ім’я якої Голокост. Її ніяк не заповнити. Вже не запобігти. Але нехай живе надія, що подібному більше ніколи не повторитися! Будемо пам’ятати...

На изображении может находиться: текст «голокост бль втрачених»