Чергове засідання робочої групи з громадської безпеки та соціальної згуртованості

Дата: 29.01.2020 14:30

Сьогодні, 29.01.2020 року, відбулося чергове засідання робочої групи з громадської безпеки та соціальної згуртованості. На порядку денному було небагато питать, та всі вони висвітлили низку проблем, низку зацікавленості до подальшої співпраці з ПРООН. По-перше, всі присутні прослухали звіт керівника поліції Сватівського ВП ГУНП Кириленка О.М. за 12 місяців. Після звіту члени робочої групи залишилися для більш тісної бесіди щодо подальшої співпраці Нижньодуванської громади з ПРООН. Розглянули результати роботи за минулий рік та обговорили нагальні потреби та цілі на поточний рік. Сподіваймося, що ті результати, що були досягнуті минулоріч, в 2020 році зможемо придвоїти та зробити життя Нижньодуванської громади більш якіснішим.

На изображении может находиться: 9 человек, в том числе Елена Сучок и Наталія Лукащук, люди улыбаются, люди стоят и в помещении

На изображении может находиться: один или несколько человек, люди сидят, стол и в помещении