До Новочервоненського закладу завітали працівники сектору ювенальної превенції

Дата: 06.02.2020 15:40

З метою профілактики правопорушень, вживання алкоголю, наркотичних засобів та тютюнопаління 5 лютого 2020 року до Новочервоненського закладу завітали працівники сектору ювенальної превенції.
Інспектор ЮПСП Троїцького ВП ГУНП в Луганській області капітан поліції Воронцова В.В., старший лейтенант Стрєльцов Є.В. розповіли учням 7-11 класів про жахливі наслідки тютюнопаління та вживання алкоголю, продемонстрували мультиплікаційний фільм, в якому висвітлювалося про нищівний вплив наркотичних засобів, алкоголю та паління на організм людини.
А ще працівники сектору ювенальної превенції провели лекцію про кримінальну відповідальність неповнолітніх, які скоюють правопорушення. Вони показали документальний фільм про непросте життя неповнолітніх дівчат і юнаків у колоніях, переглянувши який, завмирає серце. Звичайно, учні були вражені від побаченого та почутого. Воронцова В.В. наголосила на тому, що кожна людина робить вибір самостійно, і ніхто не може вирішувати за когось.
Хочеться вірити, що проведена лекція зменшить кількість випадків скоєння правопорушень серед молодих людей!

На изображении может находиться: 3 человека, люди сидят, стол, гостиная, ребенок и в помещении