День безпечного Інтернету в Новочервоненському ЗЗСО

Дата: 13.02.2020 14:32

11 лютого 2020 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом «Разом для найкращого Інтернету». Мільйони людей об’єднуються, щоб налаштуватися для позитивних змін онлайн, підвищити освіченість з питань безпеки онлайн та взяти участь у заходах, що проходять у всьому світі. День безпечного Інтернету націлений на створення безпечного та найкращого Інтернету, де кожний зможе використовувати технології відповідально, у дусі поваги, критично та творчо.
У Новочервоненському навчальному закладі проведено ряд заходів, спрямованих на просвітницьку роботу серед учнівського середовища щодо безпечного використання мережі Інтернет. Вчителем інформатики Степановою Л.І. проведено єдиний урок на тему «Безпека дітей та підлітків онлайн» серед учнів 5 - 11 класів. Діти прослухали інформацію про безпечне користування мережею Інтернет, переглянули відео про інтернет-залежність. Серед учнів розповсюджено пам'ятки «Як забезпечити безпеку дітей у мережі Інтернет», «Інтернет. Правила безпеки», організовано вікторину «Безпечний Інтернет».
Сподіваємось, що діти, отримавши нові знання щодо безпеки в мережі Інтернет, зможуть захистити себе від потенційних небезпек глобальних мереж. Адже обізнаний – значить озброєний.

На изображении может находиться: 5 человек, люди стоят, экран и в помещении

На изображении может находиться: один или несколько человек, люди сидят, стол и в помещении