Тиждень початкових класів

Дата: 13.02.2020 15:44

З 10 по 14 лютого у Новочервоненському ЗЗСО І-ІІІ ступенів пройшов тиждень початкових класів.
У понеділок відбулася лінійка з нагоди відкриття тижня, на якій оголошено план роботи. У цей же день проведено конкурс каліграфії, у результаті якого визначено кращі роботи учнів. Переможцями стали Байталоха Назар, Тюпа Ангеліна, Токарев Данило, Пальчик Мирослава, Пальчик Валерія та Клименко Назар.
У вівторок учні тренувалися швидко та правильно вимовляти скоромовки, розгадували ребуси та кросворди.
У середу вчителі початкових класів провели математичний КВК, в якому взяли участь учні 2-4 класів. Завдання були непрості, але знання та кмітливість дітей допомогли їм впоратися.
Насиченим та веселим став для учнів четвер. На перервах класні керівники 1-4 класів провели рухливі ігри. А після уроків команди «Сокіл» та «Орел» взяли участь у спортивних змаганнях. З величезним азартом виконувалися всі завдання. Кожен учасник намагався зробити все для перемоги, а вболівальники підтримували своїх улюбленців.
У спортивній боротьбі сильнішою виявилася команда «Сокіл», яка і здобула перемогу.
З гарним настроєм та бажанням стати сильнішими, спритнішими покинули учні спортивний майданчик.

На изображении может находиться: 15 человек, люди стоят

На изображении может находиться: 14 человек, люди улыбаются, люди стоят и в помещении