День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Дата: 14.02.2020 10:16

15 лютого – святковий і водночас трагічний день. Щорічно цього дня в Україні відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. 31 рік назад відбулося виведення військ з Афганістану. Протягом 9 років йшла тяжка, кровопролитна війна, яка забрала життя тисячі молодих юнаків, чоловік, братів, батьків. Війна, яка стала тяжким випробуванням і важким тягарем для всіх тих, хто безпосередньо знаходився на афганській землі. Сьогодні ми вшановуємо пам’ять загиблих воїнів та віддаємо шану живим захисникам. В Нижньодуванській громаді проживають люди, які безпосередньо причетні до тяжких подій тих страшних років війни не лише в Афганістані, а й в інших державах. Вони з честю виконали свій військовий обов’язок, стали гідним прикладом людської відданості, героїзму та мужності: Денисов Валерій Володимирович, Матвієвський Павло Валентинович, Тарануха Сергій  Миколайович, Косенко Володимир Володимирович, Замошник Анатолій Іванович, Лахно Віктор  Васильович, Поставничий Микола Олександрович, Устименко Володимир Миколайович, Маліков   Юрій  Іванович, Дударь Віктор Анатолійович, Бедусенко Анатолій Іванович, Таранець Олександр Степанович, Циганок Борис Петрович, Цицора Петро Анатолійович. Вітаємо Вас сьогодні, дорогі земляки зі святом.  Від усього серця бажаємо вам і вашим родинам здоров’я, родинного затишку та благополуччя, впевненості в завтрашньому дні. Щастя, миру і добра не лише усім нам, а й усій нашій державі. З великою  вдячністю звертаємось до тих героїв - захисників,  хто живе поряд з нами, в глибокій шанобі схиляємо голову перед пам’яттю тих, хто загинув.

З повагою, голова Нижньодуванської селищної ради, депутатський корпус та виконавчий комітет селищної ради.