Класні години з нагоди 31-ї річниці виведення військ з Афганістану та Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Дата: 14.02.2020 11:57

З нагоди 31-ї річниці виведення військ з Афганістану та Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав 13 лютого у Новочервоненському ЗЗСО відбулися класні години "Біль Афганістану", "Афганістан болить в моїй душі", на яких класні керівники нагадали учням про історичні події жахливої війни в Афганістані, розповіли про воїнів-інтернаціоналістів нашого села, вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання.
Діти на заняттях гуртка «Умілі ручки» виготовили пам’ятні сувеніри та вручили їх нашим героям: Цицорі Петру Анатолійовичу, Циганку Борису Петровичу, Таранцю Олександру Степановичу та Бідусенку Анатолію Івановичу, подякувавши за їхню мужність та відвагу.

На изображении может находиться: 10 человек, люди стоят и в помещении

На изображении может находиться: один или несколько человек, стол и в помещении