День Святого Валентина

Дата: 17.02.2020 08:47

14 лютого – День Святого Валентина – день, коли люди відкрито говорять про найпрекрасніше у світі почуття – кохання.
У Новочервоненському ЗЗСО у цей зимовий лютневий день на душі було тепло та затишно, а повітря заполонило відчуття щастя і романтики, бо з самого ранку діти вітали один одного зі святом та обмінювались валентинками.
А після уроків учні 1-4 та 5-7 класів взяли участь у розважальній програмі «Пан та Панночка». Різноманітні конкурси, веселі забави, чарівні танці, мелодійні пісні створили атмосферу радості й тепла. Кожен учасник переконався, що День Валентина - свято чудес, яскравих вражень і кохання.
Ідеальною парою серед учнів 1-4 класів стали Клименко Назар та Лахтунова Алла, а серед учнів 5-7 класів перемогу здобули Ходун Вячеслав і Фень Софія. Всі учасники були нагороджені грамотами, солодощами та сувенірними подарунками.

На изображении может находиться: 4 человека, люди стоят и в помещении

На изображении может находиться: 2 человека, в помещении