Виховні заходи, приурочені вшануванню пам'яті Героїв Небесної Сотні

Дата: 19.02.2020 15:31

З метою гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції Гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України, сьогодні у всіх класах Новочервоненського ЗЗСО І-ІІІ ст. пройшли виховні заходи, приурочені вшануванню пам'яті Героїв Небесної Сотні: виховна година «День пам’яті Небесної сотні» (для учнів 1-4 класів); година спілкування «Хай палають свічки пам’яті загиблих Героїв Небесної Сотні» (для учнів 5-7 класів); година пам’яті «Герої не вмирають» (для учнів 8-11 класів).
Говорити на цю тему складно, особливо з дітьми, проте необхідно. Проведення таких уроків дуже важливе для формування патріотичної свідомості наших школярів.
Щорічно у період з 18 по 20 лютого з метою вшанування пам’яті загиблих під час Революції Гідності по всій Україні проводиться Всеукраїнська тиха акція «Ангели пам’яті», до якої долучилися дошкільнята, учні та вчителі й нашого закладу. Діти виготовили паперових янголів та розвісили їх на деревах, що ростуть на території закладу в пам'ять про розстріляних героїв.

На изображении может находиться: 3 человека, люди стоят, ребенок и на улице

На изображении может находиться: 2 человека, люди сидят, стол и в помещении

На изображении может находиться: 5 человек, люди сидят, люди едят, ребенок, стол и в помещении

На изображении может находиться: 4 человека, люди сидят, стол, ребенок и в помещении