Чергове засідання бюджетної, гуманітарної та земельної комісій

Дата: 21.02.2020 12:09

21 лютого 2020 року о 09-00 в селищній раді відбулося спільне засідання постійних депутатських комісій з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності та з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики, регламенту, комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження, транспорту та гуманітарних питань, з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою. Були розглянуті проєкти рішень, які будуть винесені на розгляд чергової 43 сесії селищної ради. Кількість присутніх членів комісії 7 (із загальних 7). Засідання пройшло під керівництвом Сучок Світлани Миколаївни.