Інтелектуальна гра «Найрозумніший» в день рідної мови

Дата: 24.02.2020 09:11

Мова – найнезбагненніший і найдосконаліший із феноменів людського суспільства. У світі немає нічого такого, чого не можна б було означити словами. Чим багатша нація духовно, тим глибша мова. 21 лютого увесь світ відзначає День рідної мови. Наша ж рідна мова – українська.
Мова – душа народу. Саме під таким гаслом пройшла інтелектуальна гра «Найрозумніший», у якій взяли участь учні 8, 10 та 11 класів Новочервоненського ЗЗСО І-ІІІ ступенів. Діти мали змогу перевірити вже набуті знання, а також дізнатися багато цікавих фактів про українську мову. Між учасниками велася запекла боротьба, в результаті якої звання «Найрозумніший» отримав учень 8 класу Веселий Артем.
Наша мова – це криниця духовності і моралі, дзеркало українського менталітету, доброти, душевності, щирості. Бережімо її!

На изображении может находиться: 8 человек, люди стоят

На изображении может находиться: 4 человека, люди сидят, люди стоят, стол и в помещении