Оголошення про проведення конкурсу з визначення виконавця робіт з виготовлення технічної документації  із землеустрою

Дата: 02.03.2020 14:31

Нижньодуванська селищна рада оголошує конкурс з визначення виконавця робіт з виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення   меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості).

1. Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу: Виконавчий комітет Нижньодуванської селищної ради, 92612, смт Нижня Дуванка, вул. Каштанова, 79.

2. Прізвище, посада та номер контактного телефону особи, уповноваженої здійснювати зв'язок з учасниками конкурсу: Сініцин Олексій Володимирович – начальник відділу земельних відносин та містобудування, тел. 0502870979.

3.  Назва та місцезнаходження об′єкта:  земельна ділянка за адресою: Луганська область, Троїцький район, с. Новочервоне, вул. 30 років Перемоги, буд. 28.

4. Цільове призначення земельної ділянки: для будівництва та обслуговування  будівель закладів освіти.

5. Мета проведення робіт із землеустрою: виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення   меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) для надання в постійне користування Нижньодуванській селищній раді для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти Новочервоненського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Нижньодуванської селищної ради Сватівського району Луганської області.

Конкурсна пропозиція подається учасником конкурсу за адресою: 92612, смт Нижня Дуванка, вул. Каштанова, 79.

Кінцевий строк подачі конкурсних пропозицій: до 17 год 23 березня 2020 року.

6. Місце, дата та час розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями: Місце: 92612, смт Нижня Дуванка, вул. Каштанова, 79

Дата: 24 березня 2020р..

Час:  10 год.