Звіт про проведення локального аналізу

Дата: 03.03.2020 16:33

В рамках проєкту «Через громадську участь до участі в управлінні громадою»,  який реалізується громадською організацією «Точка доступу»

в межах Програми ООН із відновлення і розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу,  ініціативною групою жителів Нижньодуванської селищної ОТГ у складі Косенко Марини, Замошник Світлани, Бєляєвої Наталії, Новікової Ірини, Лобач Оксани, Сініцина Олексія було проведено локальний аналіз на тему «Створення облаштованого місця для зустрічей та спілкування молоді 12+» на території смт Нижня Дуванка.

Локальний аналіз проводився з 17 по 27 лютого з використанням методів «Анкетування» та «Мапування».

Під час «Анкетування» всім учасникам аналізу було запропоновано взяти участь у анкетуванні, в процесі якого респонденти мали відповісти на 6 питань стосовно потреби в наявності облаштованого простору для безпечного дозвілля молоді, місця його розташування, важливих складових такого простору, готовності взяти участь в процесі його облаштування.  (Всього 122 учасники).

Під час «Мапування» ініціативні групи створили мапи (всього 7) з відображенням свого бачення облаштування простору для безпечного дозвілля молоді. За результатами було створено узагальнену мапу, де враховано всі пропозиції учасників анкетування та мапування.

В результаті проведеного локального аналізу проблема відсутності облаштованого простору для безпечного дозвілля молоді, яка завжди була доволі гострою, отримала розголос та була винесена на обговорення громаді, що дало змогу зосередити на ній увагу громадськості та намітити шляхи її вирішення, зібрано пропозиції різних вікових груп населення стосовно облаштування такого простору (де він має знаходитися, який вигляд мати, готовності жителів громади взяти участь в його облаштуванні).

Надалі ініціативна група жителів буде проводити подальшу роботу з метою втілення в життя побажань жителів громади щодо створення на території смт Нижня Дуванка облаштованого місця для зустрічей та спілкування молоді 12+ з урахуванням результатів проведеного локального аналізу.