Зі святом 8 Березня!

Дата: 05.03.2020 13:23

Дорогі жінки! На порозі весна, а з нею і прекрасне свято жіночої краси, жіночої привабливості і натхнення! Весна і жінка – однієї природи – ніжна, запаморочлива та квітуча. Вона початок всього прекрасного на землі. Жінка дає життя, жінка дає  силу, віру в майбутнє. В сучасному житті жінка – це символ усього найкращого в нашому житті: доброти й любові, радості й тепла. Сучасна жінка – це жінка впевнена, розумна, красива, компанійська, інтелегентна, вихована, здатна поєднувати в собі розум, жіночність і грамотність.  Вона і берегиня домашнього вогнища і бізнес леді.

В цей неймовірно святковий день хочеться побажати усім жінкам планети вічної краси та молодості, здоров’я та сил, натхнення та завжди гарного настрою. Хай Ваші бажання завжди здійснюються, а поруч будуть лише сильні та люблячі чарівники. І неодмінно любіть себе, бережіть та балуйте! Зі святом!

З повагою, Нижньодуванський селищний голова Віталій Росляк.