Масштабна патріотична акція «Луганщину єднає слово Кобзаря»

Дата: 10.03.2020 16:35

10 березня 2020 року учні та вчителі Новочервоненського ЗЗСО І-ІІІ ступенів долучилися до масштабної патріотичної акції «Луганщину єднає слово Кобзаря», що передбачає встановлення рекорду з одночасного спільного читання вголос поезії Тараса Шевченка з реєстрацією в Книзі рекордів України!
Після спільного прочитання уривка з поеми «Сон» учням було запропоновано взяти участь у змаганні «Шевченко – символ України». Команди «Тарасівці» та «Кобзарики» мали можливість пригадати біографічні відомості Тараса Шевченка, етапи творчості Кобзаря, його твори.
З незначним відривом перемогу здобула команда «Кобзарики».
Шануючи сьогодні Кобзаря як символ українства, можемо стверджувати, що Україна, без перебільшення, постала завдяки незламному духу Шевченка, його думкам і українському слову!

На изображении может находиться: 8 человек, в том числе Ирина Моргошина, люди стоят и в помещении