З Днем працівників житлово-комунального господарства!

Дата: 16.03.2020 09:27

15 березня ми щиро привітали кожного, хто працює у соціально-важливій галузі - з Днем працівників житлово-комунального господарства та сфери побутового обслуговування населення! Не зважаючи на всі труднощі, які доводиться повсякдень долати цій службі, вона плідно виконує свої службові обов’язки, створює комфортні умови для проживання, робить наш населений пункт чистим та зеленим, а побут кожної людини зручним та комфортним. В Нижньодуванській громаді забезпечує всі ці потреби населення комунальне підприємство «Нижньодуванський благоустрій» на чолі з директором Волковою Тетяною. Ця невтомна жінка тягне на собі непростий тягар у нашій громаді, забезпечує порядок території, завжди готова до відповідальної справи порядку та добробуту нашої території. То ж велика подяка Вам, Тетяно Анатоліївно, та Вашим невтомним працівникам за Вашу нелегку справу! Зичимо Вам міцного здоров’я, життєвої наснаги та належних умов праці, успіхів у добрих починаннях і втішних результатів від них, гідної оцінки Вашої праці, родинного щастя та достатку, нехай кожного дня з Вами буде гарний настрій і щире оточення. А комунальному підприємству процвітання та тільки гарних результатів у роботі побутового обслуговування населення.

На изображении может находиться: цветок, растение и природа