Увага! Проєкт для фермерів

Дата: 21.04.2020 08:16

Запускається проєкт «Відкритий ринок», який розроблявся ГО «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад» (м.Тернопіль) разом з Тернопільським РВ АМУ.

Проєкт є всеукраїнським і його парьнером є Асоціація міст України. Суть проєкту – звести між собою дрібних виробників с/г продукції та потенційних споживачів їх товарів. Простими словами – це такий собі OLX з продажу с/г продукції, але повністю безкоштовний. Оскільки через пандемію коронавірусу більшість торгових місць, ринків закриті, то існує ризик того, що дрібні фермери, сімейні кооперативи можуть просто не вижити. Наша мета – допомогти їм пережити кризу і продовжувати працювати.

Прошу Вас поширили цю інформацію серед бізнесу Ваших громад. Чим більше фермерів і кооперативів Ваших громад дізнаються про цю можливість – тим краще. Також важливо, щоб про цю платформу дізналися мешканці , які будуть купувати продукцію. Над цим працюють наші комунікаційники.

Детальніше про проєкт за посиланням http://www.auc.org.ua/novyna/vidkrytyy-rynok-startuye-onlayn-proyekt-za-pidtrymky-amu